Wykończenie

Jaki rodzaj płytek będzie najlepszy do Twojej łazienki?

Podczas wyboru płytek przemyśl dokładnie wszystkie aspekty, które dadzą w rezultacie najlepszy efekt. Na rynku jest dostępny bardzo szeroki wybór płytek, można bez problemu znaleźć wymarzony kształt oraz wielkość. Jednak czasem w nadmiarze można się zgubić i ostateczna decyzja może przysporzyć wielu rozterek. Podczas wyboru dobrym pomysłem jest ustalić sobie cele i wiedzieć, że kafelki oraz glazura mają nie tylko funkcję estetyczną, ale również powinny być funkcjonalne. Firma z Otwocka bierze pod uwagę wszystkie potrzeby klienta i przy wsparciu profesjonalisty pomaga dobrać najlepsze rozwiązanie. W ofercie oprócz płytek i glazury posiadają także terakotę, znaną już z czasów starożytności i to dosadnie pokazuje, że moda nie przemija. Podobnie jak glazura, gres jest rodzajem płytek ceramicznych, które wyśmienicie wkomponowują się do pomieszczeń, takich jak łazienka.

Artykuł powstał w oparciu o informacje ze strony sklepu Interkeram.

Wybierz to co najlepsze

Każdy klient, wybierając płytki ma wiele wspaniałych opcji, takich jak wzór, materiał oraz kolor. Sklep z Halinowa podejmuje możliwe działania, by sprzedawany przez niego produkt był solidnie wykonany. Powszechnym czynnikiem wyboru płytek przez wiele osób jest ich widoczna na pierwszy rzut oka estetyka, która jest w stanie odmienić oblicze każdego wnętrza. Jednak priorytetem jest dopasowanie ich do stylu wnętrza, w którym będą ułożone. Jest to kluczowe, ponieważ, dbając o odpowiednią kolorystykę i plan wykonania mamy szansę stworzyć coś ponadczasowego. Jeżeli zależy Ci na optycznym powiększeniu, to dobrą decyzją będą jasne płytki oraz glazura, jednak, jeśli chcesz dodać klimatu, to zdecyduj się na ciemne.

Co wybrać – glazura czy płytki?

W Sulejówku są sprzedawane także glazury, które w efekcie końcowym tworzą inny klimat, niż płytki. Ten rodzaj wykończenia powstaje w wyniku zmieszania gliny, piasku i talk. Można się także spotkać z nazwą płytki ceramiczne. Jest to popularny sposób na dekorację ścian, ponieważ jest tani i długo się utrzymuje oraz tworzy ładny dla oka efekt. Są przeznaczone także do łazienki ze względu na wodoodporność. Również w tym przypadku podczas wyboru kształtu i koloru ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

Może spodoba Ci się...